Usługi

Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych i prawnych, poszkodowanych w wyniku różnych zdarzeń.

Współpraca

Dzięki naszemu zespołowi wszystkie działania są profesjonalne i szybkie, a Klient ma bieżącą informację o sprawie.

Bezpieczeństwo

Realizując swoje obowiązki, nie zapominamy o zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa naszym Klientom we współpracy z Kancelarią.

Kolejne wysokie odszkodowanie za szkodę w pojeździe

Na początku 2014 r. nasz Klient brał udział w kolizji drogowej w następstwie której uszkodzony został jego samochód. Na miejsce zdarzenia nie była wzywana policja, ponieważ nie było osób zabitych ani rannych. 

Uczestnicy spisali oświadczenie dotyczące odpowiedzialności za wypadek. Nasz Klient zgłosił szkodę, Ubezpieczyciel przeprowadził postepowanie likwidacyjne, dokonał oględzin obydwu pojazdów, po czym odmowił wypłaty odszkodowania wskazując, że w jego ocenie obydwa pojazdy nie miały ze sobą kontaktu. Na mocy udzielonego pełnomocnictwa podjęliśmy czynności w sprawie i po 3 tygodniach od złożenia odwołania na konto Klienta wpłynęły pieniądze za szkodę.

W tym miejscu nasuwają się dwa wnioski:

1. na miejsce kolizji lepiej wezwać jednak policje i to pomimo szumu medialnego, żeby "załatwiać" takie sprawy na oświadczenia 

2. jesteśmy dobrzy w tym co robimy :)

Odszkodowania komunikacyjne